RƏSMİ

29 Noyabr
168

Dekabr ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli – AÇIQLANIB

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Fins.az qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlarQəbulgünüQəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən03Salyan, Neftçala
Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini03Şirvan, Hacıqabul
Hicran Hüseynova Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri05Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa
Aynur Sofiyeva Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini05İmişli, Saatlı, Sabirabad
Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru05Tərtər, Bərdə
Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini05Füzuli
Ceyhun Şıxəliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini05Ağdam
Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri06Neftçala
Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini06Hacıqabul, Şirvan
Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini06Salyan
Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri06Yardımlı
Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini06Qobustan, Şamaxı
Məhərrəm Əliyev Ədliyyə nazirinin müavini06Şirvan
Toğrul Musayev Ədliyyə nazirinin müavini06Qəbələ
Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri06Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Bəhram Xəlilov Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini06Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan
Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini06Mingəçevir
Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri11Abşeron, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri11Şirvan, Hacıqabul
Sahir Məmmədxanov Vergilər nazirinin birinci müavini11Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa
Rüstəm Şahbazov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini11Quba
Zakir Qaralov Baş prokuror13Sumqayıt, Qubadlı
Hikmət Mirzəyev Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri13Hacıqabul
Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri13Abşeron
Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini13Xızı
Mətin Kərimli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini13Sumqayıt
Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri13Biləsuvar
İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini13İmişli
İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini13Ağcabədi, Beyləqan
Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini13Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Sahib Ələkbərov Vergilər nazirinin müavini13Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar
Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini13Şamaxı
Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini13Ağsu
Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini13Sabirabad, Saatlı
Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini13Salyan, Neftçala
Kərəm Həsənov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri14Xaçmaz
Rafiq Cəlilov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini14Qusar
Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri17Saatlı, Sabirabad
Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini17Şirvan
Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini17Hacıqabul
Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri17Ağdaş, Yevlax
Siyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini17Mİngəçevir
Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini17Bərdə
Mətin Eynullayev Vergilər nazirinin müavini18Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad
Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri20Göyçay
Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri20Naftalan, Goranboy, Tərtər
Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri20Şirvan, Hacıqabul
Firdovsi Əliyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini20Saatlı
Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini20Sabirabad
Pərviz Şahbazov Energetika naziri20Kürdəmir, Ucar
Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini20Göyçay, Ağdaş
Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini20Zərdab
Kəmaləddin Heydərov Fövqəladə hallar naziri20Qusar
Rəfail Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini20Quba
Etibar Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin müavini20Xaçmaz
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri20Mingəçevir
Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini20Yevlax
Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini20Ağdaş
İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri20Xaçmaz, Qusar
İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini20Quba, Şabran
Elçin Zeynalov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini20Siyəzən, Xızı
Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri20Ucar, Kürdəmir
Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini20Göyçay
Ceyhun Bayramov Təhsil naziri20Sumqayıt, Xızı, Qubadlı
Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini20Hacıqabul, Şirvan
Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri20Abşeron
Fuad Hüseynov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini20Sumqayıt
Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri20Gəncə, Göygöl, Samux
Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri27Xaçmaz, Quba
İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini27Qusar
Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini27Şabran

Report